Dzisiejszy dzień to:  

| Admin | Statystyka | Pomoc |

Data ostatniej aktualizacji: 2014-06-04 08:12:45


Ogólnopolski dostęp do
Biuletynu Informacji Publicznej 

 

 


Biuletyn Informacji Publicznej
szukaj w serwisie:

  STRONA GŁÓWNA / WYBORY / Wybory do Rady Powiatu Wałbrzyskiego

URZĄD MIASTA

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

RADA MIASTA

AKTY PRAWNE

MAJĄTEK PUBLICZNY

ROZWÓJ GMINY

KONTROLE WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

 Wybory do Rady Powiatu Wałbrzyskiego

Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu z dnia 25 marca 2013 r. o wynikach wyborów do Rady Powiatu Wałbrzyskiego przeprowadzonych w dniu 24 marca 2013r.

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Jedlina-Zdrój z dnia 4 marca 2013 r. o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych.

Informacja dotycząca  głosowania w przedterminowych wyborach do Rady Powiatu Wałbrzyskiego zarządzonych na dzień 24 marca 2013r.

 

Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu z dnia 4 marca 2013r. o przyznanych numerach dla list kandydatów komitetów wyborczych w wyborach do Rady Powiatu Wałbrzyskiego zarządzonych na dzień 24 marca 2013r.

OBWIESZCZENIE Burmistrza Miasta Jedlina-Zdrój z dnia 25 stycznia 2013 r. o wyznaczeniu miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych.

Informacja o sposobie głosowania w Wyborach so Rady Powiatu Wałbrzyskiego w Województwie Dolnośląskim zarządzonych na dzień 24 marca 2013r

KOMUNIKAT Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu o miejscu i czasie przyjmowania zawiadomień o utworzeniu komitetów wyborczych

KOMUNIKAT Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu

KOMUNIKAT Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu o miejscu i czasie przyjmowania zgłoszeń kandydatów do Powiatowej Komisji Wyborczej w Wałbrzychu

OBWIESZCZENIE WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO z dnia 23 stycznia 2013 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2013 roku w sprawie przedterminowych wyborów do Rady Powiatu Wałbrzyskiego w województwie dolnośląskim.

 

Informację wytworzył: Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Informację wprowadził: Roman Sidor
Czas wytworzenia informacji: 2013-01-24
Czas udostępnienia informacji: 2013-03-27 13:52:27

 

AKTUALNOŚCI

SPRZEDAŻ, DZIERŻAWA, NAJEM NIERUCHOMOŚCI

OCHRONA ŚRODOWISKA

PLANOWANIE I ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE

INFORMATOR INTERESANTA

EWIDENCJE, REJESTRY, ARCHIWA

WYBORY

INNE

 

Ilosc wyswietlen strony: 1707

 

 

 

do góry  |